Ученик генерације Основне школе ,,Свети владика Николај” у Брадарцу је Немања Стојићевић, ученик Издвојеног одељења ,,Миленко Стојковић” у Кличевцу.

Немања истиче да је школовање најлепши период његовог детињства и да је доста тога научио и постигао захваљујући добрим наставницима и друговима из одељења који су му давали подршку. Било је то мало одељење и незаборавно дружење.

Немања се такмичио из многих предмета, из физике, српског језика, биологије и технике и технологије. Највећи постигнути успех на такмичењима били су 2. место у седмом и 3. место у осмом разреду на републичком такмичењу из технике и технологије. Немањин ментор била је његова разредна, наставница технике и технологије Славица Ивић.

За сада не зна чиме жели да се бави у будућности, али му је жеља да упише Пожаревачку гимназију. Нада се да ће му се жеља испунити и да ће и даље остваривати добре резултате.