Лингвистичка секција наше школе освојила је друго место на Републичком такмичењу. Додела награда одржана је на Филолошком факултету у Београду. Лингвистичку секцију предводи наставник српског језика Весна Станковић, а чланови су ученице одељења 7-1, Хелена Петровић, Кристина Грујичић, Анастасија Костић и Јована Јовић.