• Весна Станковић

У периоду од 21. до 29. јуна 2024. године у Краљеву се реализује камп за децу из више земаља Европе, учеснике Кроса РТС-а. Програм кампа садржи одржавање образовних, уметничких и спортских радионица, разгледање културно-историјских знаменитости Краљева и околине, посете културним и спортским приредбама… Камп организује Град Краљево и Министарство просвете.
Смештај је у Дому ученика средњих школа.

Као представници наше школе кампу присуствују Кристина Грујичић, ученица шестог разреда и Теодора Станисављевић и Нађа Лилић, ученице седмог разреда у пратњи наставника физичког васпитања Милана Станковића.

Екипа наше школе учествовала је у свим активностима које се одражавају у кампу и достојно представљала школу, град Пожаревац и стишки крај.