еЗаказивање термина за упис и тестирање детета у ОШ

Родитељи / други законски заступници који су грађани Републике Србије могу електронским путем да закажу на Порталу еУправа термин за упис и тестирање детета у основну школу покретањем услуге еЗаказивање термина за упис и тестирање детета у ОШ.

- Будете регистрован корисник, односно имате креиран налог на Порталу еУправа
   - Покренете услугу кликом на зелени тастер ”Покрени услугу”
   - Одаберете школу којој Ваше дете територијално припада
   - Одаберете термин за тестирање
   - Попуните податке о Вашем детету
   - Оставите број телефона како би Вас у случају промене термина обавестила школа.

Упис првака за школску 2022/2023. годину

Поштовани родитељи будућих првака,

Основна школа „Свети владика Николај“ Вам омогућава да пријаву за упис Вашег детета у 1. разред  школске 2022/2023. године обавите без доласка у школу, путем достављања основних података на имејл адресу upisprvakastigskola@gmail.com.

Почетак другог полугодишта школске 2021/2022. године

У складу са Дописом Министарства просвете, науке и технолошког развоја од 20.1.2022. године, настава ће се од 24.1.2022. године одвијати на по првом моделу за ученике млађих разреда, а по другом моделу за ученике старијих разреда.

Нова генерација првака у нашој школи

Ове школске 2021/2022. године у ђачке клупе ОШ „Свети владика Николај“ у Брадарцу село је укупно 35 првака, у матичној школи у Брадарцу и издвојеним одељењима у Речици, Кличевцу, Дрмну, Бубушинцу, Братинцу, Трњану и Касидолу.